Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.

“Lasso.lv” : Gada nogalē iedzīvotāju aktuālākais jautājums – preču pārvadāšana uz citām valstīm

eksports123Gada nogalē iedzīvotāji aktīvi interesējušies, kā vislabāk pārvadāt dažādas preces ārpus valsts, liecina preču un pakalpojumu meklēšanas portāla “Lasso.lv” apkopotā informācija.

Pērn decembrī vairāki cilvēki interesējušies par iespēju nogādāt dažādas preces ārpus valsts, izmantojot kravu pārvadājumu kompāniju pakalpojumus. Iedzīvotāji decembrī aktīvi izrādījuši vēlmi arī iegādāties dažāda veida mēbeles – gan personīgām, gan biroja vajadzībām. Tāpat, tuvojoties gada nogales svētkiem, kad vairākās iestādes tiek greznotas ar pašgatavotiem rotājumiem, vairāki biroji meklējuši izdevīgākos piedāvājumus kancelejas preču iegādei.

“Lasso.lv” apkopotā informācija arī liecina, ka vairāki cilvēki 2012.gada beigās vēlējušies iegādāties dažāda veida tehniku – sākot ar mobilajiem telefoniem un beidzot ar veļasmašīnām.

Tomēr, kā skaidro “Lasso.lv” vadītāja Dace Sapiega, gadījumā, ja jau iepriekš zināms iecerētās tehnikas modelis, un vēlme ir tikai noskaidrot to, kurš piedāvā zemāko cenu, salīdzināšanas portālu izmantošana, iespējams, var likties ērtāka. “Bet, ja ir zināmas tikai galvenās īpašības lietai, kuru gribat iegādāties, bet nezināt konkrētu modeli, tad “Lasso.lv” pēc Jūsu ievadītajiem parametriem sagatavos piedāvājumus, lai Jums būtu iespēja izvēlēties sev ērtāko,” piebilst “Lasso.lv” vadītāja.

“Mūsu apkopotā informācija par to, kas visvairāk bija vajadzīgs pērnā gada nogalē, liecina, ka cilvēki visu decembrī dzīvojuši ar pirmssvētku gaidās un tām līdzi nākušo nelielo stresu – par, iespējams, iepriekš iecerētām lietām viņi ir atcerējušies tikai tad, kad gads strauji tuvojās beigām, un laika, lai izdarītu visas 2012.gadā iecerētās lietas, palicis pavisam maz. Kad iedzīvotāji par savām vajadzībām atceras, ne vienmēr ir pietiekoši daudz laika, lai noskaidrotu izdevīgāko piedāvājumu, tādēļ nereti tiek izšķiesta lieka nauda vai arī netiek iegūta tā prece vai pakalpojums, ko cilvēks patiesībā ir vēlējies,” turpina Dace Sapiega.

Galvenā “Lasso.lv” atšķirība no citiem interneta meklētājiem ir tāda, ka “Lasso.lv” iespējams norādīt sev interesējošās preces vai pakalpojuma vissīkākās detaļas, tādējādi noskaidrojot, kurā vietā var iegādāties sev nepieciešamo preci vai pakalpojumu bez liekām problēmām, un nepatērējot daudz laika.

Kā piemēru Dace Sapiega min biroju, kurš, izmantojot “Lasso.lv” vēlējās atrast izdevīgāko piedāvājumu, lai iegādātos 15 korektorus ar tilpumu 20 mililitri, 10 PVA līmes, kuru tilpums ir 120 mililitri, 30 klipšus papīram, 12 melnas pildspalvas, kā arī astoņus marķierus – divus dzeltenus, divus rozā, divus oranžus un divus zaļus.

“Kā redzams, šis birojs līdz sīkākajai detaļai bija norādījis savas vajadzības, un, izmantojot “Lasso.lv” tika ietaupīts laiks un resursi, jo lieki nevajadzēja apstaigāt kancelejas preču veikalus, lai noskaidrotu, vai attiecīgās preces tur ir pieejamas,” uzsver “Lasso.lv” vadītāja.

Pievienot komentāru