autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Elastīgs finansējums: no būvniecības līdz kosmētiskajam remontam

Plānotā remonta apmēri var būt dažādi: sākot no kosmētiskas interjera atjaunošanas, beidzot ar jauna mājokļa būvniecību. Kāds būs jūsu remonts, tas ir atkarīgs no jūsu fantāzijas un vajadzībām. Jebkurā gadījumā, remontdarbu beigās jums ir jāsajūt patiess atvieglojums, jo tagad jūs dzīvosiet mājīgā un mūsdienīgā mājoklī un katru dienu izbaudīsiet interjeru, kuru pats esat radījis.

Kur atrast finansējuma avotu remontam?

Pat, ja esat ieplānojis nomanīt tikai tapetes, jums noteikti gribēs pievienot dažus sīkumus telpu dekorā vai nopirkt papildus elektroierīces. Nāksies apmaksāt arī celtniecības brigādes darbu. Rezultātā, pat nelielas izmaiņas var izmaksāt jums, sākot no 1000 eiro un vairāk – https://ksplatforma.lv/krediti/ . Ja mājokļa interjers ir jāmaina steidzami, tad jums noteikti neatliks laika, lai savāktu naudu. Bet vienmēr ir iespēja saņemt nelielu patēriņa kredītu. Šāds aizdevums palīdzēs jums ātri realizēt interjerā ieplānotās izmaiņas, bet pakāpeniska atmaksa būs jūsu budžetam nemanāma.

Patēriņa kredīta mājokļa remontam galvenā priekšrocība – jau pēc 1-2 nedēļām jūs varēsiet baudīt svaigu apdari savā dzīvoklī vai mājā. Bet kredīts tiks atmaksāts mērenos un jūsu maciņam nemanāmos maksājumos.

Kādos gadījumos patēriņa kredīts mājokļa remontam tiek uzskatīts par pareizu risinājumu?

Nedrīkst aizmirst, ka jebkurš patēriņa kredīts – tas ir aizdevums bez mērķa, kuru aizņēmējs var izmantot pēc saviem ieskatiem. Tāpēc ar šādu mājokļa kredītu jūs varēsiet veikt ne tikai apdares darbus savā dzīvoklī, bet arī iegādāties sētu, nopirkt jaunas mēbeles vai vasarnīcu. Ir arī tādas situācijas, kad kredīts ir nepieciešams steidzami un tieši mājokļa remontam. Patēriņa kredīts dod iespēju saņemt vajadzīgo naudas summu ātri, bez liekām izziņām un pat online režīmā.

Situācija Nr.1

Mūsu mājokļa stāvoklis nereti mums rada nepatīkamus pārsteigumus, piemēram, sācis tecēt jumts, nokritusi nojume uz mājas lieveņa vai no pelējuma stipri cietušas jūsu grīdas (nepieciešama nomaiņa). Protams, ja jums šobrīd ir pietiekami iekrājumi – novērst problēmu var ātri. Visās citās situācijās par labāko metodi kļūs kredīts.

Situācija Nr.2

Sadzīves tehnikas un mēbeļu iegāde var noderēt, ja: 1 – jūs esat iegādājies savu pirmo dzīvokli un jums vienkārši nav uz kā gulēt; 2 – novecojušās mēbeles vairs nav lietojamas, bet sadzīves tehnika jau sen ir salūzusi. Šajā gadījumā patēriņa kredīts, jo tas ir aizdevums bez mērķa, ļaus jums nopirkt gan mēbeles, gan arī nepieciešamo tehniku.

Situācija Nr.3

Jūs gribat nopirkt vēl vienu nekustamā īpašuma objektu (vasarnīcu, zemesgabalu vai garāžu), bet pirkumam jums pietrūkst neliela naudas summa. Kaut arī šis mērķis tieši neattiecas uz mājokļa remontu, jebkurā gadījumā tas palīdzēs uzlabot jūsu dzīves kvalitāti. Un patēriņa kredīts, kas ir kredīts bez mērķa, tikai palīdzēs šajā situācijā. Šāda aizdevuma vidējā summa ir aptuveni 10 tūkstoši eiro, atmaksas periods – līdz vairākiem gadiem. Neliela kredīta summa un īss atmaksas periods ļaus jums atmaksāt aizdevumu ātri un bez pūlēm.

Situācija Nr.4

Jums ir nepieciešams atjaunot interjeru, padarīt to ērtāku un mūsdienīgāku. Šādas situācijas ir populāras, kad mājoklis iegādāts hipotēkā, un tagad jums vienkārši nav pa spēkam veikt plašu remontu savā mājoklī.

Patēriņa kredīts mājokļa remontam izglābs tajās situācijās, ka jums jau ir vairāki neatmaksāti aizdevumi, bet steidzami jāveic daži remontdarbi.

Kādi kredīti mājokļa remontam tiek piedāvāti?

Patēriņa kreditēšana – tā ir tikai viena aizdevumu kategorija, kas ir piemērota mājokļa kredītam. Ir arī lielāki kredīti, kurus var noformēt tikai pret ķīlu. Par šādiem aizdevumiem parasti tiek būvētas mājas, veikta dzīvokļa vai mājas pārplānošana, telpas pāraprīkošana vai rekonstrukcija.

Esošās izmaiņas jūsu mājoklī prasīs ne tikai lielas naudas summas (garantija būs ķīla), bet arī speciālistu palīdzību (būvnieku uzņēmumu). Oficiāla sadarbība ar būvnieku brigādi vienkāršos kreditēšanas procesu, jo bankā tiks iesniegta precīza tāme materiālu iepirkšanai un darbu veikšanai. Šāds kredīts kļūs par mērķa kredītu, tas nozīmē, jūs varēsiet cerēt uz daudz izdevīgāku procentu likmi.

Esat izvēles priekšā?

Ja vēl neesat ticis skaidrībā ar gaidāmā remonta apjomiem un gribat iepazīties ar kreditēšanas variantiem, visracionālāk būtu izmantot ērtu servisu jebkuru kredītu noformēšanai. Piemēram, viena no šādām platformām ar nosaukumu Kredītu Salīdzināšanas Platforma ļaus jums tikai pēc online pieteikuma salīdzināt desmitiem kredītprogrammu un sameklēt patiešām izdevīgu piedāvājumu. Serviss sadarbojas ar maksimālu Latvijas kreditoru skaitu un sniedz palīdzību visdažādāko aizdevumu noformēšanā: sākot no ātrajiem kredītiem, beidzot par pārkreditāciju. Nodrošinoties ar profesionāļu atbalstu un ātri sameklējot optimālo piedāvājumu, jūs noteikti vēlēsieties uzlabot savu mājokli arī turpmāk!

Publicitātes materiāls

Pievienot komentāru